kroplówki witaminowe
Uroda Zdrowie

Kroplówka witaminowa na kaca

Każdy, kto choć raz doświadczył kaca, wolałby go w przyszłości uniknąć. Ten zespół nieprzyjemnych objawów potrafi naprawdę dać w kość. Teraz z kacem możemy walczyć również za pomocą kroplówek witaminowych.

Kroplówki witaminowe – największe zalety

Nic dziwnego, że antykacowe kroplówki Gdynia mają coraz więcej zwolenników. Terapia zatrucia alkoholowego za pomocą kroplówki to metoda szybka i skuteczna. Do największych zalet jej stosowania należy wysoka przyswajalność produktu, możliwość szybkiego uzupełnienia brakujących witamin, minerałów i mikroelementów, i to tam, gdzie są potrzebne – wprost do krwiobiegu. Odtrucie alkoholowe Gdańsk za pomocą kroplówki wspomaga regenerację organizmu i przyspiesza powrót do normalnego funkcjonowania.

Kroplówki witaminowe z dostawą do domu

Kroplówkę antykacową można zamówić do domu. Oszczędność czasu, energii – której przy kacu i tak mamy mało, a także dyskrecja – zalet takiego rozwiązania jest wiele. Dodatkowo na terenie Trójmiasta dowóz do klienta jest darmowy. Kroplówka zakładana jest przez wykwalifikowany personel medyczny, przy zachowaniu wszelkich standardów – jak w szpitalu czy w klinice, tyle że wygodniej.

Kroplówki witaminowe w Trójmieście – co zawierają?

Głównym zadaniem kroplówki na kaca jest uzupełnienie niedoboru płynów, elektrolitów i glukozy. Wlew na bazie soli fizjologicznej zawiera glukozę, a także magnez, potas, wapń i fosforany. Może też dostarczać innych substancji, które poprawiają funkcje wątroby – ornitynę, witaminę C i E, kwas alfa-liponowy, witaminy z grupy B i inne.

Klienci z Trójmiasta mają do wyboru trzy podstawowe opcje:

  • Brązowy pakiet, czyli standard. Taka kroplówka Gdynia zawiera niezbędną dawkę glukozy i podstawowe elektrolity. Jest odpowiednia na lekkiego kaca. Zabieg trwa 60 minut, objętość preparatu to 0,5 l.
  • Pakiet srebrny to nieco mocniejszy produkt, odpowiedni na każdego kaca. Zawiera większą ilość podstawowych składników, a do tego dużą dawkę witaminy C, która wspomaga pracę nadwerężonej wątroby.
  • Pakiet złoty to wersja dla VIP-ów. To 1,5 l płynów i pełen wachlarz cennych substancji, takich jak ornityna, kwas alfa-liponowy, witaminy A, E, D i K, witaminy z grupy B. W pakiecie znajduje się także „bar tlenowy”, czyli wdychanie czystego, skoncentrowanego medycznego tlenu.